پرینت

سومین نمایشگاه لوازم یدکی خودرو اردیبهشت ماه سال 1394 در هتل المپیک تهران

 

 

 

به نقل از واحد روابط عمومی و اطلاع رسانی گروه التواصل التجاری عراق :  رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل و ماشین‌آلات تهران  از برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و ماشین آلات تهران اردیبهشت ماه سال 1394 در تهران خبر داد

 

 به گزارش گروه التواصل التجاری ؛ علی‌اکبر بخشی  با اعلام  این خبر افزود :  این نمایشگاه از نهم تا دوازدهم اردیبهشت ماه در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.
وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا نظارتی بر قیمت‌گذاری لوازم یدکی توسط اتحادیه می‌شود؟ گفت: نظارتی بر قیمت‌گذاری نداریم، چون ناظر بر واردات نیستیم.
رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل و ماشین‌آلات تهران یادآور شد: در حال حاضر حدود 7500 واحد صنفی مجوز‌دار داریم که حدود 2000 واحد آنها بدون مجوز فعالیت می‌کنند که البته در حال سپری کردن مراحل قانونی برای اخذ مجوزهستند.


سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و ماشین آلات تهران در فضای بالغ بر 4500 متر و با حضور نزدیک به 140 غرفه دار طی چهار روز از 9 اردیبهشت الی 12 اردیبهشت ماه 94 در محل هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

مراسم افتتاحیه  ساعت 10 صبح در تالار هتل المپیک تهران با حضور مقامات دولتی، صنفی، نمایندگان مجلس، نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف تهران و ایران و روسای اتحادیه های تهران برگزار خواهد شد.