در باره ما

در حال حاضر کشور عراق به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای بکر مصرفی منطقه محسوب می شود،همچنین سیاست های دولت عراق باعث گردیده تا فضای مناسبی جهت فعالیت های اقتصادی در این کشور فراهم شود،در همین راستا گروه التواصل التجاری با سابقه چندین ساله فعالیت در بخش معرفی کالا و خدمات ایران در کشور عراق و انتشار چندین مجله،ماهنامه و فصلنامه،اینک با تحقیق و بررسی بازار توسط کارشناسان خبره این گروه در حوزه لوازم یدکی خودروهای ایرانی و از همین رو با افزایش حجم صادرات گروه های خودروساز سایپا و ایرانخودرو و با توجه به وجود پتانسیل های بالقوه ایرانی جهت تامین قطعات در این زمینه برآن برآمدیم، تا در راستای افزایش حجم صادرات کشور عزیزمان ایران و همچنین جلب توجه بازرگانان عراقی نسبت به کیفیت محصولات ایرانی در قالب یک مرجع تخصصی گامی بلند در راستای رشد و اعتلای صادرات صنعت خودرو و صنایع وابسته به آن برداریم.

گروه التواصل التجاری عراق دارای مجوز شماره 349 از کانون ناشران عراق و همچنین با تایید سازمان توسعه تجارت،به اطلاع رسانی مجوعه های ایرانی توانمند در قالب نشریات تخصصی در کشور عراق می پردازد.

اولین و تنها نشریه تخصصی لوازم یدکی خودرو های ایرانی هر دوماه یکبار در تیراژ 2000 نسخه در کشور عراق (کربلا،بغداد،نجف،بصره) به زبان عربی و به صورت رایگان بدست بازرگانان فعال در این حوزه میرسد.

این مجموعه کیفیت را سرلوحه کار خود قرار می دهد،و این رسالتی است که به آن پایبند بوده و هستیم،کیفیت طراحی،چاپ،صحافی زیر نظر کارشناسان مجرب این مجموعه مدیریت و تایید میشود،تا در نهایت بتواند رضایت مخاطب را جلب نماید.

قطعا توزیع شفاف مهترین و حیاتی ترین مرحله به حساب می آید،لازم به ذکر است مدیران این مجموعه جهت کنترل و نظارت بر روند دقیق توزیع مجله نظارت کامل را داشته، تا بتوانند به تعهد خود وفادار بوده، و در نهایت خرسندی شما مشتری محترم را به ارمغان آورند.

در انتها لازم بذکر است این نشریه تنها نشریه فعال در حوزه لوازم یدکی کشور عراق می باشد،که با استقبال بی نظیر بازرگانان عراقی روبه رو شده است.

  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image